| introduaicinumele a întrebat:

Unde pot sa vad reluarea la iComedy integral? Stiu ca este in reluare si duminca seara dupa XFactor, dar atunci nu pot sta sa ma uit pana la sfarsit din cauza ca urmatoarea zi am scoala si ma trezesc la 6.
Poate este si pe net reluarea ca s-o pot vedea oricand. pe Youtube n-am gasit-o.

6 răspunsuri:
| Bianca306 a răspuns:

Pe antena1 sau pe antena play daca esti abonat

| introduaicinumele explică (pentru Bianca306):

**** mea! Da asa am zis, nu mai pun stelute sau caut alte cuvinte!
Uite ce am zis aici "Unde pot sa vad reluarea la iComedy integral? Stiu ca este in reluare si duminca seara dupa XFactor"
Macar citeste primele 2 randuri din intrebare!
Gata cu TPU-ul..nu mai pun nicio intrebare ca mai mult ma prostesc prin raspunsurile voastre in loc sa aflu ceva nou care ma intereseaza...
PS: stiu ca am fost cam nervos. dar puteai da si tu o ora si ziua in care-i reluarea (in afara de cea de duminica seara) ca poate asa ma mai ajuta.

| Bianca306 a răspuns (pentru introduaicinumele):

antena1.ro, si nu mai injura ca aici nu esti tu cel mai tare din parcare

| introduaicinumele explică (pentru Bianca306):

Ce injuraturi? Crede-ma ca am trecut prin multe in viata. nu trebuie sa fi moale si de la un cuvant putin mai urat (care totusi acum face parte din vocabularul multora) sa te simti prost.
Si in plus tot nu m-ai ajutat cu nimic. eu cred ca tu nu stii ce inseamna cuvantul "integral"...

| Mayastoasa a răspuns:

Ai putea pe Youtube, sau daca poti pe televizorul tau, poti sa-l inregistrezi!

| introduaicinumele explică (pentru Mayastoasa):

*Facepalm*
Pe Youtube nu-l gasesc integral. eu voiam sa vad episodul de sapt asta pentru ca am avut treaba si n-am fost acasa ca sa-l vizionez. si WTF ca sa-l inregistrez imi trebuie o placa de captura. si nu asta vreau sa fac.