| CARLI a întrebat:

Unde sa merg vara asta? La munte sau la mare? Ori la picnic? Sau daca nu unde? Ideei! Va rog. papa!

Răspuns Câştigător
| Villy0po a răspuns:

La muntee? nuuu! nu te'ai saturat de frig? la maree sau picnic zic eu big grin funda x?

2 răspunsuri:
| Andreea114820 a răspuns:

Eu as calatori prin tara (depinde de situatia financiara) ai putea sa vizitezi castelul peles sau bran, sau alte locuri care ti-ar placea sa le vezi

| ćůρĸåćåĸę a răspuns:

Peste tot o saptamana la mare mai stai un pic mergi un weekend la picniclaughingcu cortul etc. si 5 zile la muntewinking