| trolololforever14 a întrebat:

Unde sa-mi fac ziua de nastere? Nu prea vreau sa-mi fac ziua acasa. Aveti niste idei?

8 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Poti sa iti faci ziua in multe locuri:
1.La un restaurant.
2.La un bar.
3.La McDonalds.
4.Intr'o casa din copaclaughing
5.La disco|dancing
6.La bunici acasahee hee
7.Pe strada
8.La o prietena acasa
9.La un prieten acasa
10.La iubit acasa
11.La mare
12.In tabara
13.La munte
14.Intr'o excursie
15.La strandhappy

| DennyxD a răspuns:

La pizzerie, la cofetarie, intr-un loc inchis de distractii, la o terasa

o funda pls?blushing :* bftbatting eyelashes si Lma!laughing love struck

| yanny`s a răspuns:

#"dacăvoimurivreodatăvreausăştiucândşidece"...laughing
cum a zis si el/ea:

sa stii ca mie mi-ar place sa imi fac ziua intr-un loc de`asta ciudat [ bine nu chiar in cimitir]laughing

de exemplu, daca este posibil pe un bloclaughing as lua niste boxe, mancare, bauturalaughing

| gabriela a răspuns:

La cort! Depinde si de varsta, dar e minunat intr-un loc amenajat, supravegheat.pentru corturi. Acasa, terasa e deja sablon. La multi ani!

Răspuns utilizator avertizat
| Daniel_8705 a răspuns:

Daca esti cu prietenii sau cu persoane iubite nu cred ca conteaza asa de mult! La multi ani!
In cazul in care a trecut deja ziua ta de nastere...crying
In fine...
Sper sa ai o viata frumoasa si plina de impliniri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau daca gaseste pe 12 octombrie daca primesti ceva da-mi si mie te rog frumos

| teodora99 a răspuns:

Poti sa ti-o faci la City Mall e un loc de joaca la etajul 2 langa saltele