| On3St4r a întrebat:

Unde sa ne mai ascundem cand fugim de noi? In jur e pace, in suflet port un razboi.

13 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Nicaieri NU Fugi ramai.si lupti si lupti si lupti pana iti invingi toate Războaiele din tine! Este Singurul Razboi pe care nu trebuie sa l incetezi niciodată Acest Razboi tine pana se Termina propriul film! Scenariul ti l faci din mers! Daca poti mai si improvizezi! Smd!

| dracu14 a răspuns:

-cheloo,white and proud 14.

| TheStory a răspuns:

Bai Cheloo ia-o mai usor. Devii cam filozofa.

| On3St4r explică (pentru TheStory):

Si daca nu vreau?

| Antoniacopiluța a răspuns:

Nu am inteles, care e intrebarea?

| On3St4r explică (pentru Antoniacopiluța):

Avand in vedere ca nu ai inteles intrebarea, este chiar imposibil sa gasesti un raspuns.

| Borsko a răspuns:

In beci

| On3St4r explică (pentru Borsko):

Nu,acolo e numai locul tau, nu vreau sa iti invadez intimitatea.

| Ana_4223 a răspuns:

Cheloo.Este statusul meu preferat, bineinteles Cheloo fiind si artistul meu preferat.love struck

Răspuns utilizator avertizat
| geoox13 a răspuns:

Si intrebarea e?

| On3St4r explică (pentru geoox13):

Eventual mai citeste odata, dar mai bine nu te mai obosi, tot nu ai intelege.