| ralucaralu a întrebat:

Unde scrie pe twitter la unele nume de vedete verified account(sunt putine cu acest semn)inseamna ca sunt adevaratele? eu cred ca da...ca am mai vazut nume false etc... dar nu aveau verified account.am dat click acolo si scrie ca semnul acela de verified account inseamna ca persoana este verificata si chiar ea este. Cum pot scrie cuiva pe twitter?

3 răspunsuri:
| videoblog a răspuns:

Te duci pe profilul persoanei si dai "reply"

| robby_9284 a răspuns:

Deci.cand ii dai search, de exemplu scrii: selena gomez si primul twiter o sati apara una cu numele selenagomez si un semn albastru in dreapta(verified acount). Asta inseamna ca ea e adevarata Selena Gomez. SI faci asa si la restul...Sunt o multime de vedete pe twiter

| TwilightSavedMyLif3 a răspuns:

Eu stiu o smecherie... verificale websiteul lor. si ca sa scrii cuiva pe twitter scrii asa cu @DavysxD