| Loca a întrebat:

Unde trebuie sa intru ca sa dorm pe lady popular?

Răspuns Câştigător
| AndraSweet97 a răspuns:

Cum scrii numele si parola la prima pagina scrie acolo garderoba, apoi apartament dai la apartament apoi la dormitor si dai dormi selectezi cat timp vrei si daca nu ai apartament te duci in oras si inchiriezi de la agentia imobiliara

1 răspuns:
| raisa1993maria a răspuns:

Te duci la aparatamentul tau, apoi in dreapta iti apare o schita cu toate camerele, alegi dormitorul si si trebuie sa scrie sus sa dormi ceva de genu. si iti alegi tu durata