| Daria a întrebat:

Unde va simtiti voi cei mai fericiti? Care e locul care va aduce automat zambetul pe buze si nu va mai vine sa plecati de acolo?

18 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Fosta scoala.Momentan happy. Pentru ca este un loc al trecutului, in care nu ma pot intoarce ca eleva.

| pwp a răspuns:

Mareeea love struck

| elena a răspuns:

In gradina botanica...

| Criiiiiiiis a răspuns:

Pai primul`lucru pe care m`ar face pe mine fericita este sa fiu`cu iubitul meu love struck, familia si prieteni sa fim toti impreuna love struck.Si sa fim toti impreuna la munte day dreaming asta m`ar face pe mine fericita whistling. Stiu ca suna naspa dar mi-am zis parerea happy...

| simf a răspuns:

Acasa!happy

| dicualex a răspuns:

Cu cortul la Munte cu cei mai buni prieteni, un peisaj de seara frumos, jocuri noaptea, povesti ahhh day dreaming Sau sa fie Vara si sa ma vad la mare atat :X

| crytical a răspuns:

In ibiza cu mzq buna inconjurat de fete, ceva "verde" si mancare de la MCdonalds cine ar mai pleca de acolo

| minnieee a răspuns:

Acasa,atunci cand sunt cu prietenii dragi,atunci cand cainele da din coada cand ma vede si sare pe mine, atunci cand vad pe baiatul pe care vreau sa-l vad, atunci cand lumea din jurul meu este fericita.

| Vali87 a răspuns:

In al noualea cer cu persoana iubita, n-as mai pleca de acolo niciodata.tongue

| RrreeallTtiiMee a răspuns:

Buna! Locul din acre nu as mai pleca este patullaughing, as sta toata ziua si as dormii intruna, dar nu pot ramane acolo mereu pentru ca am si alte lucruri de facut. Bye!

| kittyKatAlawaysHappy a răspuns:

In fata cuiva... unui baiat big grin de care m-am indragostit-asta mi-a venit acum in minte, la el mi-a zburat gandul prima data big grin happy

| TheCritic a răspuns:

Cam aiurea raspunsul meu dar...in masina.Deci aia e "a 2-a mea casa". Deci pe acolo gasesti orice vrei:laptop,aparat foto,haine,mancarelaughing, zeci de CD cu muzica, perne si paturi.Ma simt bine si relaxata acolo,mai ales cand mergem in excursii mai lungi, ador sa stau acolo si chiar e un loc linistitor pentru mine.big grindar tu, unde te simti cel mai bine?

| dandelion a răspuns:

In aeroport. N-are importanță unde. Principalul aeroport să fie. Iubesc Duty free-urile, oamenii care se îndreaptă rapid cu tîrînd geamantanele sale grele, sau altfel de oameni care din contra par să ducă doar lenjeria în gentuțe mici si care merg arătîndu-le tuturor cît de fericiți sint să se afle acolo. La fel mai e încă un loc: biserica. Deoarece acolo sînt oameni care pot să mă facă într-adevăr fericită sau din contra să plîng. E magic în ambele locuri pentru mine.

| TiMeIuSh a răspuns:

Hmm...pe mine ma face mereu sa zambesc cel mai bun prieten al meu...il iubesc cu adevarat ca pe un frate mereu ne ducem la cabana sus in deal acolo ma simt implinita aer curat su o priveliste minunata dar mereu cand sunt trista sau suparata ma duc acolo si imi revine zambetul si mai ales daca il gasesc si pe andrei acololove strucklove struck

| Darius_6848 a răspuns:

Pe buda laughing)

| andreeafbz a răspuns:

Bulgaria, Nisipurile de aur. Hotel Slavey. E suuupeeeer

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Unde vă simţiţi voi cei mai fericiţi?" Lângă cei dragi. Un zâmbet inocent al unui copilaş, o privire caldă a mamei mele, o îmbrăţişare nevinovată a prietenului meu sau orice altceva îmi aduce zâmbetul pe buze. Cei din jur mă fac să mă simt fericită.
"Care e locul care vă aduce automat zâmbetul pe buze şi nu vă mai vine să plecaţi de acolo?" Cred că zona în care am copilărit...acolo mă simt în largul meu, locul acela îmi răscoleşte sufletul cu amintiri dulci şi frumoase...copilăria fiind singurul paradis pierdut!
O seară de vis!

| oati33 a răspuns:

La un concert. Deci concertele imi dau o stare incredibila, indiferent de starea in care sunt si cand sunt la unul, imi doresc sa nu se termine niciodata.