| Anileda a întrebat:

Unei bune prietene de-a mea ii place de un baiat care este acel tip de fitos, unde fetele sunt in jurul lui, sincer mie nu imi place... dar ei da si foarte mult ma exaspereaza tot timpul x in sus in jos si in parti, ce ar putea face sa o bage in seama... tin cont ca isi mai trag asa priviri dar nimic mai mult.multumesc

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ehh bine si eu am o prietena.[Am avut]. Si ea a avut un prieten. Si NU IL SUPORTAM, sincer! Si am facut tot posibilul sa se desparta. Si s`a intamplat. Si el era la fel de fitos. Dar ei se comportau ca un cuplu de 2o de ani si pe mine ma ignorau, ma scoteau afara numai ca sa stau de 6 pentru ei o. O. Si s`au despartit. Si am fost fff bukuroasa... Dar ai idee cat de prost te simti cand vezi ``baiatul infumurat`` cum plange? oh go on. Si abia la cateva saptamana dupa ce s`au despartit mi-am dat seama ca voiam sa se desparta pentru ca eram geloasa. Te pupa Adel0lwinking si iti ureaza succes