| Angelosky a întrebat:

Unei fete i-a placut de mine si mi-a aratat asta prin felul in care se comporta cu mine si imi scria in fiecare zi, dar eu am fost putin mai indiferent...dar in timp m-am indragostit de ea si acum am impresia ca ea nu ma mai place si ca place alt baiat...am continuat sa vorbesc cu ea prin mesaje dar parca nu mai e ca inainte. Ce sa fac? Sa renunt? Sa incerc sa o uit?

2 răspunsuri:
| 德尼莎 a răspuns:

Intreab-o |ce s-a intamplat cu ea, ti-a facut ceva este suparata pe tine etc. Saauu spune-i ca o placi si vezi ce-ti raspunde daca spune ca si ea te place va fi totul ro daca nu treci mai departe. ^^

| Angelosky explică:

Da cred ca stie ca o plac. De trecut mai departe e foarte greu pentru mine.