| antivirus333 a întrebat:

Unele jocuri de pe calculatorul meu merg bine cand le dau drumul vreo 5 minute iar dupa aceea merg greu, ca si cand ar merge cu incetinitorul(ex:fifa 2010, pes 2009, mafia 2, test drive si multe altele). De la ce merge asa? Am incercat si cu reinstalare de windows dar tot asa merge.

4 răspunsuri:
| clauss a răspuns:

Ai cumva windons 7?, am si eu acelasi probleme si am auzit ca nu suntem singurii, schimba windosul, s au nu te mai juca

| camionagiull a răspuns:

Windows 7 e cam bugat (buguri)laughing baga xp si o sati mearga binetongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall am avut si eu aceeasi problema! Singura remediere sa-l faci bine 100% este sa schimbi placa video cu una performanta, sa schimbi pasta dupa procesor si sa-ti pui un cooler Artic freezer 7 la procesor si mai este o chestiune foarte imp. ~ Radiatoare pe rami ~ Daca faci asta te asigur ca nu o sa mai ai nici un fel de problema! Sanatate Ps. Euvrajitorul@yahoo.com este adresa mea de mes pentru mai multe detalii

| antivirus333 explică:

Am windows xp