| anonim_4396 a întrebat:

Uneori ma intreb daca mama are creier thinking. Pur si simplu a innebunit pentru ca ieri am ajuns in casa la 20:15 nu la 20:00 si a spus ca nu mai am voie sa ies o saptamana. E crizata ' cu spume ' si nu stiu ce sa mai fac. Sunt ultimele zile de vacanta si ea nu ma lasa afara. Perfect. Cum pot sa o conving sa ma lase macar pana la 7? oh go on

Răspuns Câştigător
| MrHeadshot a răspuns:

Uite cum sta treaba:
Eu sunt baiat, am 17 ani si mama ma lasa pana peste 00:00 AM oriunde vreau.
Dar cu fetele este o alta problema:
Parintii se ingrijoreaza pentru ele(mai ales daca sunt minore) deoarece se pot intampla violuri sau abuzuri! Deci mama ta nu e nebuna ci isi face griji pentru tine!

1 răspuns:
| HenkyPenky a răspuns:

Incearca sa faci ceva, curat, sa o ajuti cu ceva / la ceva etc. La mine asa merge laughing. Bafta! :*