| anonim_4396 a întrebat:

Uneori sunt trista cu un motiv iar in alta zi nu pot sa-mi explic de ce? Multumesc

Răspuns Câştigător
| MasterOfDisaster a răspuns:

Buna.
Fiecare are asemenea momente, zile in care ne simtim bine, fericiti, sau in care ne simtim tristi. Nu cred ca exista un motiv concret. Sunt cateodata unele situatii care ne influenteaza ziua. De exemplu daca te trezesti de dimineata, mergi la bucatarie si simti miros de clatite proaspete, sau ceai si sandwichuri calde, cafea, suc proaspat de portocale (sau ce iti place tie) te simti bine, si poate ramai in acea stare toata ziua. Si in alta zi, te trezesti cu gatul intepenit, mergi la baie ramai fara hartie igienica, dai pe hainele de scoala pasta de dinti, si te enervezi, te superi, si ramai cu acea senzatie toata ziua. Sau poate vezi ca e afara mohorat, poate ai visat ceva urat. Astea pur si simplu se intampla. tuturor. Mie mi se schimba starea si in timpul zilei, de la o ora la alta.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti cea mai fericita persoana din lume.happy