| Alexăndruţaa a întrebat:

Unii nu inteleg intrebarea asta happy
laughing
deci.
Am spus ca vreau status`uri de hi5 [de genu` Lipsita de orice cod moral prefer sa fiu decat sa par.]
unii mi-au scris ceva in genu` : cand iti vei da seama ca acest text n`are rost iti va fi greu sa te opresti din citit. :O
loll.
vreau asa... mai smechere tongue
si-am mai pus o intrebare.:
"cine imi poate spune ce sa mai postez pe blog?

Răspuns Câştigător
| kiky278 a răspuns:

Am un zambet fals pe care toata lumea`l crede.happy Doar ca sa-i arat prostului ce pierde! love struck
Vorbeste mult; x, e stresanta laughing, e zbuciumata, rade întruna si fara motiv rolling on the floor). Prin felul ei de a fi te face s`o adori smug; x
I’ll never stop believing…
FREE TO GO
Banii nu fac fericirea…. o cumpara gata facuta.
Exista o lume mai buna……. dar este foarte scumpa.
I’m busy talking to myself!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vai! da cat de proasta esti?
Fundita?