| kissforme a întrebat:

Unui baiat i-a placut de mine. N-am vrut sa stau cu el. Acum mie imi place de el. Lui nu cred ca-i mai place de mine. Vreau si eu niste statusuri. Funda cui imi da statusuri bune.

4 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Ia-i ranit orgoliul când l-ai respins! Daca nu are pe cineva mai poti sa incerci sa-i arati in orice fel ca-l placi, mai ai putine sanse sa-si calce orgoliul dar daca are pe cineva, mai bine uita de el, niciodata NU te va baga in seama! Succes! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lumea normală ar vrea sfaturi, dar tu.,, tu vrei statusuri straight face

Răspuns utilizator avertizat
| tomacu2 a răspuns:

Daca te uraste sau are pe cineva tu nai sanse dar daca e singur apropie-te si incearca sa vorbesi cu el va fi greu prima fraza sa o spui dar el cu siguranta inca putin te place bafta