| alina44 a întrebat:

Unul dintre colegii mei mi-a spus ca un prieten de-al lui ma place.Si eu il plac pe respectivul baiat.Ne intelegeam super bine, eram aproape impreuna.Eu nu am mai rezistat si l-am intrebat ce simte despre mine iar el mi-a raspuns ca are prietena. Ce as putea sa fac? ajutati-ma, va roglove struck

Răspuns Câştigător
| Mihaelaa98 a răspuns:

Daca tu crezi ca esti perfecta pentru el si crezi ca poti sa fii cu el
Isi va da seama singur ca a ales pe cine nu trebuia incearca sa stii mult pe langa el si sa il ajuti asa poate vede ca esti o pers amuanta si buna la inimasi se va indragosti de tine
(depinde daca e genu de baiat linistit adica sa fie un baiat cu bun simt )

4 răspunsuri:
| aniriiiiii a răspuns:

Ce poti sa faci? A vrut sa iti spuna clar ca nu e disponibil, daca ti-a trantit faza asta cu "am prietena"

| gigiro a răspuns:

Sa te calmezi.

| alina44 explică:

Daca ma dau pe langa el, poate il stresez.acum 2 zile mi-a cerut prietenia apoi mi-a zis "inca nu poate fi nimci intre noi, am prietena"

| sky_6636 a răspuns:

Pai daca te place nu are cum sa aiba prietena:O
poate sa emotionat prea tare si ti-a zis asa sa il crezi ca ce woow ii el
daca chiar iti place de el mai vb pe mess, cheama-l pe afara si vb la telefon...:d