| eliza a întrebat:

Urati manelele? eu da, si cine este impotriva sa taca din gura!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite ca eu nu le urasc, ma obligi sa tac din gura? atunci, si tu ar trebui sa te abtii pentru ca esti o blonda veritabila.asta pentru ca nu stii sa intrebi.deci,tu doresti sa fie toata lumea de acord cu tine, cine nu este nu are dreptul de a vorbi, gresesc?

18 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Mie nu-mi plac, dar nu le urasc. Fiindca ura e un sentiment urat si nu m-as murdari cu un astfel de sentiment pentru o problema atat de mica. Cu ce ma afecteaza pe mine ce asculta altii?
Ma afecteaza mai degraba limbajul tau care este unul urat, nepoliticos si pentru care ar trebui sa-ti ceri scuze utilizatorilor acestui site. Nu e nimeni obligat sa taca din gura numai fiindca tu nu stii sa te comporti.

| Zâmbărici a răspuns:

Da de ce sa tac din gura?chatterboxam voie sa-mi spun parerea nu tu faci regulile aici...
AA si app eu ascult manelele si nu am nimic impotriva carora nu asculta acest gen de muzica...winkingwinking

| hândel a răspuns:

E rau daca auzi ce scriemhee hee Eu nu urasc manelele dar asta nu-nseaminea ca-mi place sa ascult. Prefer alte genuri muzicale. Apropo, ura este antonim cu iubirea. Cred ca vroiai sa spui ca-ti sunt indiferente manelele, asta daca nu te sacaie vreun vecin cu ritmurile manelelor si te-a facut sa le urasti.

auran
| auran a răspuns:

Pai, in cazul acesta tac, nu mai spun nimic OK?!

| andreea8888 a răspuns:

Ma intrebam de ce a fost aprobata o astfel de intrebare...
Ai reusit sa signesti oameni in varsta care utilizeaza acest site si cu siguranta asculta acest gen de muzica(manele) sau muzica pupulara romaneasca, si nu house sau rock dupa placerea ta!
Expune-ti preferintele in alt mod, unul educat si respectuos, nu impunator si injositor, ce seamana cu ceea ce gandesti tu despre cei ce asculta manele!
O viata mai linistita iti doresc!

| andreea8888 a răspuns:

''si dumneavoastra domnisoara dupa parerea mea nu va mai bagati coada unde nu trebuie
nu i-am jignit nu cum ai scris tu '' signit'' si nici macar nu ascult house, rock eu ascult muzica usoara si pop. manele mi se par muzica oamenilor inculti daca vrei sa fiu rea. dar poti sa-mi spui tu mie ce intelegi prin manele. sau ce exprima ele? ca se lauda prostii aia fara voce. care nici macar nu stiu sa cante. si te pup si nu mai comenta fara rost!''

Nu cred ca esti in masura sa critici alte persoane atribuind astfel de ''calitati''!
Din moment ce faci o astfel de intrebare:''sunt proasta daca sunt blonda?'', asa cum ai intrebat ceva vreme in urma, ar trebui sa te rusinezi sa adresezi astfel de intrebari, precum cea la care raspund eu acum...
Si apropos, nu avea sens sa te iei de o greseala facuta din cauza grabei sau neatentiei, este penibil sa te agati de ''o frunza'', si sper sa intelegi aluzia!

Repet:O VIATA LINISTITA ITI DORESC, unde intelegi si apreciezi oamenii asa cum sunt, fara a-i judeca.

| urbanghost a răspuns:

Nu urasc manelele, dar urasc oamenii care au ceva de comentat cand aud ca o persoana asculta manele.

| afrodita17 a răspuns:

Probleme la mansarda, gogule?! imi sunt indiferente manelele... dar tu, prea te aprinzi.

| p0wer a răspuns:

Vrei sa zici ca la o petrecere, bairam nu asculti o manea raised eyebrows?

Răspuns utilizator avertizat
| dorin_9571 a răspuns:

Poy eu nu le urasc, dar nu asctongue,,,, fiecare asc e vreatongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atunci de ce mai pui asemenea intrebare stupida daca nu vrei si raspunsuri care sa te contrazica? wtf?raised eyebrows

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Eu nu urăsc manelele și nici cu tine nu am ceve împotrivă că nu-ți place acest gen de muzică.
Fiecare ascultă genul de muzică care îi place.
Cuvântul "manea" provine din limba turcă care înseamnă muzică populară specifică turcă.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu imi plac manelele dar nici nu le interzic, fiecare asculta ce vrea cand vrea cu conditia sa nu treaca peste pragul de db admis de lege.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, urasc manelele! si id-urile cu iz de cocalar big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cati ani ai? Ca dupa intrebare, nu pari a avea mai mult de 10.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sper sa nu ma pleznesti ca nu stiu sa tac. Urasti manelele. Foarte bine. Eu urasc cancerul, virusurile si intrebarile stupide.