| anonim_4396 a întrebat:

Urgeent :! urmeaza sa merg la un majorat si ma gandeam sa iau un tricou personalizat, dati-mi niste idei ce as putea sa imprim? gen >It s took me 18 years to look this good spuneti-mi mai multe texte de genul, amuzante, multumesc

3 răspunsuri:
| miror a răspuns:

I·m sexy and i know it.mi se pare si cu bun simt si cu putin umor.

| EnvyU a răspuns:

laughing) Am vazut pe net una "my parents said i could be anything so i became an asshole", sau alta pentru gameri " Achievement unlocked: left the house"

suntserios
| suntserios a răspuns:

Www.tu.ro poate te inspira