| AtIr a întrebat:

Urgent ajutati-ma! mi-am pus un fel de masca cu pasta de dinti colgate total pe obraz unde am avut cateva cosuri.iar acum am un cerculet roz exact cum mi-am pus pasta.ce sa fac sami dispara repede? fara creme..natural ma refer. urgeent

Răspuns Câştigător
| EmaEmax a răspuns:

Hmm.e doar o iritatie, cred ca putina miere iti va mai calma tenul. poti folosi si crema hidratanta daca vrei.
Ai rabdare, va trece repede!
P.S Data viitoare nu mai folosi leacuri date dupa urechewinking
:* pup

1 răspuns:
| DyNo a răspuns:

De ce sa-ti pui o masca cu pasta de dinti pentru cosuri? Daca vroiai masti pentru cosuri trebuia sa te duci la farmacie. Cred ca este o mica iritatie. S-ar putea sa-ti treaca repede, daca totusi nu-ti trece du-te la medic sau la dermatolog.