| Ajutorrrr a întrebat:

Urgent! am 15 ani si trebuie sa ma hotarasc pana luni cum imi dau mustata jos, mai bine zis puf, dar avand tenul foarte curat si un alb-galbui se vede destul de urat...cu bigul? am auzit de ici de colo ca odata ce ai dato jos cu bigu ajungi sati cresca mai repede si mai negru firu, la ceara, te doare, e scump, s. a. m. d
eu vroiam sa o dau jos cu ceara ca am auzit ca cu ceara creste mai greu si mami putin...acum parerile voastre, avantajele si dezavantajele fiecarui mod

1 răspuns:
| chipicao2 a răspuns:

Cu bicul este adevarat ca creste mai repede parul insa cu ceara te doare mai taretongue. Acum depinde de tine despre cum te manifesti fata de durere. Cu bicul se fac majoritatea chiar daca necesita sa te faci mai des.tongue