| anonim_4396 a întrebat:

crying urgent: am instalat un program din asta cu emoticoane si acum am la mess si in liceu sa am pagina de start Google asa cu vreau eu si cum aveam am o maimuta rosie acolo si nu-mi place ca nu e ca la google! cum pot dezinstala asta? cum pot sa revin ca >inainte? repedeeeee!

1 răspuns:
| CosminZTE a răspuns:

Intri pe net mozila, chrome sau explorer ce ai tu si dai la tools... options(optiuni) si iti apare acolo o fereastra si scrii la home page(pagina de start) www.google.ro.Daca ai nelmurir da add la doua_vorbe97