| SandraPhantomhive a întrebat:

URGENT! Am un modem de la Vodafone care timp de cateva luni a mers perfect. Dar de la un timp laptopul nu mi-l recunoaste. Am incercat totul, dar nu. Nu-l recunoaste. Mi s-a spus ca trebuie sa descarc nu stiu ce aplicatie de pe site-ul vodafone, dar nu stiu ce fel de aplicatie, cum se numeste. FUNDA SI VOT!

1 răspuns:
| Anet a răspuns:

Cred ca trebuie reinstalat, incearca ar trebui sa mearga, eu patesc asa doar cand il pun il alt usb decat in cel pe care il am instalat