| emma6312 a întrebat:

URGENT! Azi este 1 aprilie si vreau o farsa pentru mama mea.Multumesc cea mai buna va primi funda.

4 răspunsuri:
| Just kidding a răspuns:

Scoate la imprimanta o bacnota de 50 de lei si spune-i f entuziasmata ca i-ai gasit pe jos si daca nu i vrea ea laughing). Efectul este extrem, garantez laughing)

| Aurelia_6050 a răspuns:

Spune ca ai luat un 3 azi la materia la care te pricepi cel mai bine laughing

| BiiaSM a răspuns:

Suna familia si zi ca esti in spital lol, asta ca sunt insarcinat e tare, burta ma eu... da e de la berula cea de toate zilele

| alexa_7774 a răspuns:

Spune-i ca te-a exmatriculat de la scoala din cauza absentelor sau nu stiuthinking