| AnYkA52 a întrebat:

URGENT! Ce costum de petrecere de Halloween as putea sa imi iau? EX: vrajotoare, strigoi, magiciana...etc si ziceti-mi c, sa imi iau:EX:masca, palarie, capa, esarfa, ...etc.FOONDA!happy

1 răspuns:
| 愛日本 a răspuns:

Pai ar fi frumos: vrajitoare - palarii gasesti oriunde, rochie mai neagra sau cam decoltata, poate o peruca daca vrei si putin machiaj cu bacheta magica sau matura...

mumie-hartie(orice hartie(igienica, A4, etc)), lipita cu un lipici puternichappy

extraterestru-ceva costum mia verde si poate putin mai strampt date cu lac, ruj verde daca ai daca gasesti, ceva verde pe fata ori masca ori machiajwinking
fantoma-foarte usor (un halap sau cearceaf sau alte chestii albe cu doua gauri D O A R pentru ochi.