| NinaY a întrebat:

Urgent! Cum fac sa treaca mult mai repede un semn ( de pe gat )? Nu e muscatura.sa zic asa. m'a supt de gat straight face
Ce sa faaccc? Nu vreau sa vada tata cand vine acasa :-sFunditzoaieee si votuuriii

Răspuns Câştigător
| Tso a răspuns:

Rabdare. Intai, o crema hidratanta. Apoi, fond de ten si pudra. Si daca e mai pronuntat si inca se vede, o bluzita pe gat, de genul asta: http://www.nelmar-shop.com/ro/imgprod/Bluze/Malete/prod68_cat.jpg
Nu o sa iti treaca direct, dar macar il poti acoperi.

4 răspunsuri:
| Biiiiiia a răspuns:

Poti sa iti dai cu fond de ten sau sa iti iei o maleta pe gat.

| aleeee a răspuns:

Incearca sa acoperi cu fond de ten.

| ScarlatElenaa a răspuns:

Acopera cu fond de ten si dupa aceia aplica pudra dar aceasta solutie nu o sa acopere 100% asa ca mai bine incearca sa porti bluze, blovere pe gat in asa fel incat sa nu lasi la vedere acea parte.succes!

| PsihoDee a răspuns:

Incearca sa tragi usor de piele, asa incat sangele pe care ti la "supt" sa poata circula. La mine a functionat...nu uita de fondul de tenbig grin