| Ianna33 a întrebat:

Urgent! Daca exista printre voi copii sau adulti speciali (cristal, indigo), lasati-mi un mesaj privat, va rog. Si fara glume proaste.

4 răspunsuri:
| laura_7620 a răspuns:

Eu am auzit numai de copii indigo pe un site si spunea niste trasaturi(unele mi se potriveau).Nu stiu sigur daca sunt, nu cred ca poate fi oricine.

| Ianna33 explică:

Si eu cred ca nu poate fi oricine. Ce trasaturi ti se potriveau?

| laura_7620 a răspuns:

Nu mai tin minte pentru ca nu mai am site-ul.

| Voda_Roxy_1988 a răspuns:

Idi-ul meu de messenger este roxxxx_18 daca vrei s vb despre aceste lucrurii