| alexutza222 a întrebat:

Urgent! Dati-mi va rog lista ocu ce e de invatat pentru bac la subiectul 3(trei) la romana. Profil UMAN.

Caut de ceva timp pe net si nu gasesc. Nici profa n-a dat. Ma intereseaza toate posibilele opere de la ultimul subiect. Stiu lista autorilor canonici pe langa acestia mai avem ceva? Ce?

La post modernism trebuie poezie sau roman?
La prelungirile clasicismului si romantismului trebuie sa pregatim Goga? Sau nu e in programa?

2 răspunsuri:
| UnicornulInvizibilRoz a răspuns:

Niște materiale simple pentru subiectul III la română găsești aici: http://olx.ro/......6KqEQ.html