| hellokittyalba a întrebat:

URGENT! dau funda! ce melodiii in engleza stiti,, usor de invatat dar sa fie mai ritmatice si mai cunoscute(gen Adele s.a.)

3 răspunsuri:
| roxy1direction4ever a răspuns:

Orice de one direction(era evident dupa avatar si nickname). Au melodii ritmate si vesele si versuri usor de invatat daca stii o boaba de engleza!

| ElenaPopean a răspuns:

Rihanna-take a bow, 3 doors down-here without you, nu e cea mai ritmata, dar se canta usor, rihanna-unfaithful, shania twain-feel like a woman