| albinutavesela a întrebat:

URGENT! deci, sa incep cu inceputul, ieri am avut proba la romana si ca multi altii dintre noi am scris Morometii, insa dupa aia mi-am dat seama ca nu e bine si am scris Ion, o sa se puncteze Ion chiar daca nu am taiat peste Morometii?

4 răspunsuri:
| Omi777 a răspuns:

Sa inteleg ca nu ai taiat morometii, hmm. depinde de profesorul care iti corecteaza lucrarea. Daca este mai indulgent nu o sa iti ia in considerare greseala ci ce ai scris bine, bafta si sa iei nota mare!

| albinutavesela explică (pentru Omi777):

Profesorii care ne-au supravegheat au zis sa nu tai peste

| Omi777 a răspuns (pentru albinutavesela):

Atunci daca profesorii au spus sa nu tai inseamna ca o sa ti se puncteze Ion happy

| albinutavesela explică (pentru Omi777):

Sper ca nu am scris 8 pagini degeaba