| rosallias a întrebat:

Urgent! Doresc si eu sa imi fac un blog, niste pareri: pe ce sait intru ca sa imi fac blogul, ceva simplu si usor, nu vreau complicat, mersi fundita celui care imi scrie primul sau al 3, depinde de raspuns!

Răspuns Câştigător
| elninoema a răspuns:

Salut! intra pe www.blogger.com si fa-ti cont! pe urma un blog! usor de postat si la indemana :D! si eu am unu adica mai multe bloguri :D! FUndtiza?

1 răspuns:
| elninoema a răspuns:

Hey! intra pe http://www.blogger.com si iti faci cont si eu am un blog :D adica mai multe usor de utilizat si la indemana! FUditza?