| Anndrreiiutta a întrebat:

URGENT! FUNDA! Hei TPU spuneti-mi si mie niste jocuri faine pe calculator pentru fete dar nu Barbie sau ceva de genul acesta. Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| BlackAngel232001 a răspuns:

The sims social e pe facebook,miss bimbo,zwinky,IMVU,second life, kaneva, twinity, Lady popular
http://web1.ourworld.com/

| MyHappySmile a răspuns:

Incearca www.jocuri-gratuite.com. Ai mai multe categori de la jocuri pentru fete pana la jocuri educative. Distractie placuta

| Surdupopoescu123 a răspuns:

Cs 1.6, metin2 cerum pes 2009, 2011, gta san andreas sper ca team putut ajuta