| Mwha a întrebat:

URGENT! FUNDA SI 1OOO DE MULTUMIRI! Maine e ziua mea ( de nume ) si o sa merg la Cinema City cu niste prieteni sa vedem un film... toti avem in jur de 11-12 ani. Imi puteti recomanda si mie un film mai bunicel? happy Mersiwinking

Răspuns Câştigător
| Nudamnume a răspuns:

Pai depinde ce gusturi aveti. Daca vreti trailer-Husk, daca vreti comedie-Norbit, daca vreti acctiune Now you see me (e suuuuuupeeeeerrr), daca vrei HORROR-The Evil Dead (l-am vazut la info e tare are tot soiul de chestii care te infioara si are si un strop de original). Toate pe care ti le-am recomandat le-am vazut si eu.Si la multi ani.

| Mwha explică (pentru Nudamnume):

Mersi mult. Dar cred ca vom vedea The insidious : capitolul 2, pana la urma... dar mersi.

1 răspuns: