| mykkki a întrebat:

URGENT! FUNDA +VOT! imi amintesc de un joc in care ii faceAM varse unui mos si il vreau urgent si pe 1 si pe 2 cred ca se numea vecini sau bin nu stiuh va rogg mult cine sti datymi si mie site de unde pot sa le downloadez:***Ms mult

2 răspunsuri:
| moniii a răspuns:

Neighibours form hell ...asta`i big grin
daca nu-l gasesti astept mesaj privat ti`l tr eu pe messbig grin

| flory_9779 a răspuns:

Buna.jocul se numeste neighbours from hell dar nu stiu acum nici un site.cauta pe google si o sa gasesti ceva