| Dumitritsa a întrebat:

URGENT! Hey, am nevoie de niste statusuri frumoase, de >>>genul "daca crezi ca sunt ca toate, te-ai inselat, eu sunt diferita! Daca vrei ma accepti asa cum sunt! " cam asa ceva, cine da mai multe primeste unda+vot!

1 răspuns:
| Roxana_8408 a răspuns:

Uite.ce am mai gasit si eu...
Love is in the air everywhere you look around
E atat de frumos sa gasesti sentimentul pierdut. E atat de frumos sa oftezi dupa primul sarut. E atat de frumos sa iubesti si sa fii iubit.
As vrea sa colorez padurea, Sa pot s`o fac in mii de feluri, Sa pot sa intalnesc iubirea, Ce se coboara dinspre ceruri…
Se spune ca vremea e frumoasa atunci cand in suflet e soare.Se spune ca ploaia e mai rece cand in suflet te doare. Se spune ca vantul bate nu atunci cand iubesti? ar cand frunzele se misca, sa stii doar, ca, TE IUBESC! "
Daca vei sta pe gandurii si te vei intreba, de ce traiesti un tainic glas iti va raspune :sa lupti, sa speri si sa iubesti…Sper sa-ti placa fundita.big grin