| bianca12bibi12 a întrebat:

URGENT! La handball este un baiat care ma place si se tot da la mine si e foarte enervant ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| MistarGoGu a răspuns:

50 € / ora taxa de enervare! Macar sa te alegi cu ceva din nervii aia nu? Eu asa as face jur!

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sa-i spui in fata, sa inceteze!

| 1onur a răspuns:

Punete la somn mâine ai schoală nu oră de sport...

| MistarGoGu a răspuns (pentru 1onur):

Serios? Nu au luat copii vacanta? Poate. Este la un club de handbal

| 1onur a răspuns (pentru MistarGoGu):

Nu știu dacă au luat vacanță nici nu spune dacă face parte dintr-un grup sportiv profesional de handbal mi-a dat impresia că-i un coleg de clasă și se prostesc între ei... Adolescenți este normal îi înțeleg