| UsersBoss a întrebat:

URGENT! Mi-am facut o aplicatie pe facebook din acest link: https://apps.facebook.com/myphrases/edit.php. Dar mi-am facut de pe profilul meu si nu stiu cum sa fac de pe o pagina ca oameni sa dea like sa o poata folosi.

1 răspuns:
| Xayah94 a răspuns:

SFAT PT. LIKE-URI! : talent!
Glumesc... este o optiune: Invita prietenii sa aprecieze pagina ta. Nu prea stiu sa explic. dai la nr. de like-ri ale paginii si dupa spune invita prietenii sa etc... sper ca am fost de ajutor. Bye!