| Fata026 a întrebat:

Urgent sa imi zica cineva de la ce punctaj de la Povestile cangurului clasa a 8a se intra la proba de baraj!
Ofer o funda mare pentru un raspuns sincer si adevarat! Multumesc anticipiat!(scuze de categorie)

Răspuns Câştigător
| ILoveTacos a răspuns:

Nu depinde neaparat de punctaj, ci de a cata esti.Ca sa intrii la proba de baraj trebuie sa fi prima pe judet.Cred ca din Bucuresti participa cate un copil pe sector, dar nu sunt foarte sigura.

Oricum, daca esti prima din judetul tau dar sa zicem nu ai peste punctajul minim(cred ca e 60 sau 80 din 120?) nu poti merge la baraj, dar lucrul asta nu se pera intampla.

Si au aparut rezultatele? Am participat si eu dar n-am gasit inca nimic...

| Fata026 explică (pentru ILoveTacos):

S-a afisat doar baremul de raspunsuri. Dar rezultatele nu inca...

| ILoveTacos a răspuns (pentru Fata026):

Okay,mersi mult happy

| Fata026 explică (pentru ILoveTacos):

Mersi si eu! big grin

5 răspunsuri:
| motan444 a răspuns:

Peste 100

| ILoveTacos a răspuns:

Nu stiu daca ai aflat, dar s-au afisat rezultatele zilele astea. big grin