| Dorinuttza96 a întrebat:

URGENT! va rog ajutorr
Buna TPU am si ue o intrebare!

Acum 2 zile am aflat ca baiatul ca-mi place are prietena, aceasta sigur m-a afectat mult si nu stiu ce sa fac pentru ca invatam in aceeasi scoala si in fiecare zi ma priveste cu niste ochi dulci mi se zimbeste..Nu inteleg =( Ajutati-ma va roooog!

3 răspunsuri:
| Larysa13 a răspuns:

Cel mai bine ar fi să îl întrebi pe el și nu te sfii să-i spui ce simți pentru el! happy

| WildS0ul a răspuns:

Daca el te place, se vor desparti in curand, dar daca o iubeste pe tipa aia, ar trebui sa il lasi in pace, pentru ca tu il placi si ii vrei binele, nu? big grin Nu cauta alti baieti, macar o scurta perioada, dar arata-i ca nu te deranjeaza, zambeste-i in continuare si cam atat poti sa faci. Daca nu se despart in vreo doua saptamani, ar cam trebui sa te indrepti in alte directii si sa treci peste. Succes >big grin

| Dariusuu a răspuns:

Cel mai bine ar fi să-l întrebi tu pe el, cu siguranță te va lămurii.

Ai grijă de tine.