| DidiChanx3 a întrebat:

Urgent! va rog pe cei care joaca Our world ( OW ) plsss trimiteti-mi ceva din wishlist alea de craciun va rog ca acum nu mai am gems suficiente crying( sau spuneti-mi cum sa mai fac rost ca nu mai imi aparare video ala cu 3 gems plsss help me! va dau si Fundoi si votui plsss crying(

Răspuns Câştigător
| Pawesome a răspuns:

Exista un toolbar si in iecare saptamana primesti 10 gems

| DidiChanx3 explică (pentru Pawesome):

Stiu de le numa ca problema ii ac intr-o zi am facut 58 de gems si dupa aia nu ma mai lasat sa fac sad acum sambata o sa mai primesc gems sper de la toolbaru ala

| Pawesome a răspuns (pentru DidiChanx3):

Da si iti apare un fel de spatiu unde poti sa cauti tot a tooolbar. Acolo iti da un gems daca cauti de 4 ori

| DidiChanx3 explică (pentru Pawesome):

Da cu chestia aia am facut 58 de gems si dupa aia nu ma mai lasat si l-am si reinstalat nimic sad

| Pawesome a răspuns (pentru DidiChanx3):

Da.Si mie mi s-a intamplat. Acuma am ramas fara gems sad

| DidiChanx3 explică (pentru Pawesome):

U cate cautari ai putut face in total eu 234 intr-o zi si de atunci mi s-a blocat de sambata adica 58 de gems ce as putea sa fac? sad

| Pawesome a răspuns (pentru DidiChanx3):

Eu naveam atat rabdare. Faceam vreo 100

| DidiChanx3 explică (pentru Pawesome):

Acum ce as putea sa fac cu toolbaru asta sad?

| Pawesome a răspuns (pentru DidiChanx3):

Pai acum apare un coin code.Castigi bani cu el
da peste ceva vreme o sa reapara si gem code.

| DidiChanx3 explică (pentru Pawesome):

Orcum mersi primesti fundawinking

| Pawesome a răspuns (pentru DidiChanx3):

Mersi.Daca vrei poti sa ma adaugi la prieteni pe ourworld.Ma cheam (pe ourworld) : sindrela

| đαяkαnġeŀ01 a răspuns (pentru DidiChanx3):

Ma invatati si pe mine sa fac gems plz puppy dog eyes ma joc de vreo 2 ani dar nu stiu cum. Va rog. am pus si o intrebare in legatura cu asta. puppy dog eyes