| natalyia a întrebat:

Urgenta! duminica ma duc la ziua varului meu si si-o face la helin aeroport cu piscina. EU O SA MA IMBRAC IN tro rochie roza si faza e ca va trebuii sa-mi iau costumul de baie si problema e ca u sunt grasa adica am 11 ani si am 58 kgcrying daca nu mananc (am incercat ) imi schiortaie stomacul si ma doare nu vreau sa apar ca o ratata eu o sa-mi iau un costum de baie cu fustita dar nu-mi place cas grasa ce sa fac sa slabesc intr-o zi? dami tin burta( sa mi-a suflec)? ca sa ma fac nuvreau sa par o ratata.

Răspuns Câştigător
| DracusorImpielitat a răspuns:

Sincer, ia-ti un costum de baie care sa fie dintr-o piesa, cu un imprimeu mai abstract, mai colorat. asa o sa te avantajeze. funda?

4 răspunsuri:
| nesuferit a răspuns:

BAAA asta e cea mai mare prostie. daca nu ma manaci NU SLABESTI, ci pierzi masa musculara straight face
Si mult succes cu slabitul intr-o zi, eu m-am chinuit 2 luni cu dieta sa scap de juma de centimetru pe abdomen
Mult noroc laughing

| Britney13 a răspuns:

Mda depinde de intaltimea ta, dar daca esti mai micuta de 1.60 e de rauwinking trebuie sa iti ti burta neaparat sau nu intra in apa ^+^ eu nici la 13 ani nu am 58 de kg, mami are 60 -.-

| iowy a răspuns:

Nu poti slabi intr-o zi, nu poti slabi prin infometare ( aceeasi problema, daca nu mananc am concert in stomac )! Sincer te duci sa te distrezi, nu sa stai ingrijorata ( ce cred ceilalti despre tine ), trebuie sa fi tu insati! Si nu, nu o sa pari o ratata! Poate cu timpul vei mai slabi fara sa ti nici o cura sau altceva, poti face fitness sa te mentii in forma! Numai bine si distractie placuta la petrecerea varului tau!

| Lery a răspuns:

Este o cura de slabire de 9 zile(cea mai rapida)3 zile numai Carne(fara paine,
alcool, sucuri etc...doar carne) Urmatoarele 3 zile trebuie sa mananci doar lactate(laptele nu trebuie sa fie foarte gras) adica lapte,branza,smantana, iaurt, cascaval. Ultimele 3 zile mananca doar fructe si legume.La aceasta cura de slabire poti face si exercitii. Daca uaci eexrcitii vei slabi 4-5-6 kg iar daca faci exercitii vei slabi in jur de 6-7 kg max.Nu uita ca in aceste 9 zile nu trebuie sa mananci altceva decat ce ti-am scris(fara paine, alcool, suc fastfood .etc...Si chiar functioneaza foarte binewinking BAFTAhappy