| RobinHood a întrebat:

Urinez foarte des, si nu stiu ce se intampla de la un timp. Ma apuca din 30 in 30 de minute, si cand urinez, urinez foarte putin, dupa 25 de minute iar, si nu ma pot abtine oricat as' incerca. Ce se intampla. va rog sa nu imi spuneti ca am probleme cu prostata ca numai asta imi mai trebuie acum.

6 răspunsuri:
| nelutzuinfernal a răspuns:

Cauta in farmacii ceva medicamente omule ca suntwinking

| LLO a răspuns:

Eu cred ca te-ai racit happy si de aceea urinezi asa des. Iti recomand sa mergi la un control sa nu se agraveze. succes
:*

| ticsy a răspuns:

Dupa parerea mea ai probleme cu prostata dar o poti vindeca cu prostamol-uno crede-ma ca merge...plz funda

| AndreeaaaaX a răspuns:

Esti racit la burta!big grin

| FartsMaker a răspuns:

Patesc si eu cand stau prea mult cu ochii in calculator

| nelutzuinfernal a răspuns:

Dar tu nu ai vazut reclama cu fata aia care are aceiasi problema?
ITI recomand sa mergi la doctor si o sa ti scrie el ceva medicament ca suntwinkingbig grin!