| Marian0973 a întrebat:

Urmeaza sa fac 18 ani peste cateva luni si am o problema. Nu stiu daca sa imi fac majoratul. Am 4-5 prieteni apropiati, si nu stiu daca are rost sa il fac in asa putini oameni. Voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| Ariana131 a răspuns:

Decât sa pierzi mulți bani cu localul, mâncarea, mai bine îți iei prietenii, iei un tort cât pentru 4-5 persoane, si ori stați acasă la tine sau la cineva. Sau ieși în oraș. E adevărat ca doar o data faci 18 ani, si este o amintire frumoasa, dar decât sa ți faci multe planuri și sa vina multe persoane pe care nu le placi de exemplu și sa nu te simți bine, mai bine îți iei prietenii și ieșiți undeva happy

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da, merită. Nu te lua după ăla care zice ca este o zi ca oricare alta. El n-are prieteni.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, merită să îl faci și cu ei.

| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns:

Nul face. Oricum nu are niciun sens să-l faci este o zi ca ori care alta.

| anonimat04343 a răspuns:

Ai putea face ceva micut si dragut,nu trebuie ineaparat sa faci mare balamuc,atat timp cat stii ca ei iti sunt aproape si nu sunt falsi. Faceti ceva distractiv,iesiti in parc la o bauta,mancati seminte, bagati muzica la boxa, iesiti la un restaurant/bar, duceti-va intr-o mica excurise, sunt multe idei, aici depinde de ce vrei tu.Important este sa va distrati si sa aveti amintiri de neuitat. Uite eu nu am facut majoratul, dar am chemat persoane si nu a venit nimeni si totus imi erau prieteni apropriati, spuneau ca vin si dupa ziceau ca nu mai pot