| SergiuM99 a întrebat:

Urmeaza sa ma inscriu la facultate, vreau sa ma duc la energetica dar am de ales intre doua specialitati: transport de energie si administrare de date. Voi ce imi recomandati?

1 răspuns:
| aleton a răspuns:

Tu ce iubesti sa faci? Unde si cum vrei sa fii tu peste 20 se ani? Nu stii? cauta experiente ale oamenilor. In ce domeniu vei putea obtine un job mai usor, rude, pile, domenii cautate. Cu care facultate are legatura planul tau?