| anonim_4396 a întrebat:

Urmeza ziua de nastere surorii mele mai mici si nu stiu ce sa ii cumpar, in fiecare an i-am luat chestii scumpe si dupa mine cool de ex. anul trecut m-a vazut pe mine. ca imi indrept parul cu placa si a vrut si ea si asta i-am luat, dar acum nu mai am idei.Va rog mult dati-mi raspunsuri cat mai repede si mentionez ca dau si FUNDA.

Răspuns Câştigător
| selene a răspuns:

Mai cred ca ar trebui sa ii ei ceva simbolic si personalizat, un tricou cu imprimeu care sa ii aminteasca mereu ce sora buna are, si eu am o sora dar niciodata nu i-am facut cadou si nici ea mielaughing
nah.ar trebui sa aprecieze tot ce ii dai din cate am inteles chiar ii faci cadouri fumoase:* du-te in mall si ai sa ai de unde alege
succes:*:*:*:

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O veioză viu colorată!
La mulți ani.
Pa, pa.

| brunetteee a răspuns:

Un inel /bratara sau lantisor din argint sau aur, nu stiuhappy

| brunetteee a răspuns:

Sau un mp3 happy

| brunetteee a răspuns:

Un ceas de la vreo firma ceva. thinking

| Beibii a răspuns:

Daca spuneai si cati ani are, te ajutam mai multhee hee
i-ai niste haine, un parfum dulceag happy
poate ii place sa se macheze, n-am nici-o ideehappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

I-am luat mp3 acum doi ani, inel, bratara si lantisor ne ia mama aproape zilnic. zice ca trebuie sa fim finute(nu le-am purtat decat la ocazii si majoritatea i le-am dat soramii)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Urmeaza sa implineasca 12 ani