| RoxanaGhost a întrebat:

V-am mai zis de mult că am fost cu un băiat şi m-am despărţit de el şi tot se băga sigur în seamă? Mi-o dat pace până la urmă dar faza e că el a rămas repetent şi eu trec a VIII-a şi s-ar putea să fie în clasă cu noi şi de aceea am o întrebare şi sper să mă ajutaţi.El e din VIII-a B.Îl vor transfera tot la B sau la A? Eu voi fi VIII-a A.Întreb asta fiindcă am avut într-a VI-a un coleg care o rămas repetent şi l-au transferat la B. Ajutaţi-mă vă rog.Mi-e o greaţă de ăla...

1 răspuns:
| zurick a răspuns:

Depinde unde sunt mai mulți elevi și dacă vrea dirigintele/diriginta.Proști
sunt o grămadă, dar tu chiar trebuie
să-l bagi înseamnă? Poți vorbi cu dirigintele/diriginta ca să-l mai tempereze sau te poți muta din aceea clasă dacă vine la tine sau pur și simplu îl lași în prostia lui.