| anonim_4396 a întrebat:

V-ar deranja daca medicul vostru dentist ar fi fumator?

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu m-ar deranja atat timp cat nu fumeaza in cabinet si nu duhneste a fum de tigara

| Georgiana05 a răspuns:

Nu ştiu, nu cred, dar totuşi ar fi ciudat.

| mola a răspuns:

Sigur ca da!

| SoreMihalacheSorina a răspuns:

NU! Atata tim cat nu fumeaza in cabinet sau nu miroase a tutun, am zis, nu.Dar daca e invers ce am zis eu, sau doar daca miroase a tutun! SIncer, da!

| Scumpilicii a răspuns:

Pe mine una sincer, da! Tot aerul il inhalezi.

| bosss45 a răspuns:

Da atunci cand iti cauta in gura fumu de tigara nu e bun (fa-i un test) intreaba-l
1.va spalati pe dinti dimineata si e bine
2.cate e un pachet De tiGari
3.e bine sa fumez (tu ma nu cata dentins)
4.pe pachete de tigari arata dinti cariati de ce fumati daca este asa ceva pe pachete de tigari