| want2bMajestic a întrebat:

V-ar place un post de prezentator?

Răspuns Câştigător
pupimik
| pupimik a răspuns:

Mie mi-ar place. Un psiholog a venit la o ora de dirigentie si ne-a facut niste teste din care reiesea ca mi s-ar potrivi foarte bine postul de moderator tv big grin
Imi place sa interactionez cu oamenii... chiar si cu cei mai dificili...chiar mi-ar placea sa am un post de prezentator/moderator

19 răspunsuri:
| masly_8217 a răspuns:

Nu, mai ales daca este vorba despre televiziune, pentru ca esti cea mai expusa persoana

pupimik
| pupimik a răspuns:

Mie mi-ar place.Un psiholog a venit la o ora de dirigentie si ne-a facut niste teste din care reiesea ca mi s-ar potrivi foarte bine postul de moderator tv big grin
Imi place sa interactionez cu oamenii ... chiar si cu cei mai dificili.....chiar mi-ar placea sa am un post de prezentator/moderator

ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Pentru cei care vor o experienta noua, este firesc sa fie tentant. Eu am facut munca asta, atat in radio cat si la tv - e drept intr-un orasel de muntelaughing - cativa ani. Nu mai reprezinta o tentatie. Poate doar o provocare de moment, numai pe anumite teme.

| davvid a răspuns:

Da! E visul meu din adolescenta, si inca nu e uitat.tongue

| borsec a răspuns:

Da mi-ar placea, ar fi o experienta noua.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-ar place salariul, da nu sint fotogenic

| dyanna a răspuns:

Bro, eu cred ca daca ai aprea la tv cum esti imbracat in poza, asa cu gluga, nu ar fi maare tragedie. eu chiar m-as uita la tine.

cat despre post, avand in vedere ca nu am o dictie forte buna, nu cred ca m-i s-ar potrivi un post de prezentatorwinking... desi ma incanta ideea

| dyanna a răspuns:

Mi*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da mi-ar place, am prezentat cateva baluri ale bobocilor cand eram a-12-abig grin... a fost super distractiv.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dyanna ai mare dreptate, cu gluga asa face furori, ar ofta toate femeile dupa mine. Fara gluga as speria copii rolling on the floor

| dyanna a răspuns:

Bro, daca ai aparea la tv fara gluga, as lipi o bulina rosie in coltul de jos al ecranului si mi-as culca copii mai devreme.laughing si daca ai aparea cu gluga, mi-as inchide sotul in baie....ca nu se stie niciodata cand isi poate schimba orientariile sexuale...laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Da, de ce nu!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dyanna nu, de sotul tau nu-mi pasa, tu trebuie sa te icui in baie rolling on the floor

| dyanna a răspuns:

Bro, nu o sa poata sa ma tina nimeni incuiata daca o sa apari tu la TV.laughing

p. s.:...este...eventualul "sot"...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am lucrat timp de 9 ani in TV: la TV Cinemar Baia Mare si la Pro Tv Baia Mare. Nu zic ca n-a fost o experienta, dar te si uzeaza in timp. N-ai timp liber deloc, esti mereu in standby, mergi la wc cu telefonul. Au fost insa si clipe extrem de placute.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dyanna chiar asa groaznic arat [( thinking

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu.

| dyanna a răspuns:

Hai sa NU fim realisti mai bro...lasa ca ne simtim mai bine in zona crepusculara... laughing
ideea este ca daca apari tu la tv, o sa fiu atat de disperata sa te vad (eu, ca si restul femeilor de pe Terra) incat nici FBI-ul nu m-ar putea tine inchisa...nu as putea sa ratez ocazia de a te vedea...:X:X:X
laughingrolling on the floor

| Roxanne a răspuns:

Probabil. daca si salariul e mare.batting eyelashes