| LoveYou2013 a întrebat:

V-ati facut moldamin? E chiar asa de dureros?

Răspuns Câştigător
| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Eu am facut acum cativa ani, insa era destul de dureros, mereu imi dadea o lacrima, nu puteam sa ma abtin. Dupa o perioada de vreo 2 luni m-am obisnuit cat de cat si nu mai ma durea asa de tare, depinde si de cat de usoara are mana persoana care iti face injectia.Si acum imi aduc aminte ca intr-o iarna din cauza unei injectii mi-a amortit piciorul si nu mai puteam sa merg bine(ma luase si putin frigul pana acasa) insa mi-a trecut dupa vreo saptamana, cand am mers data urmatoare, pentru ca eu faceam una pe saptamana.In cazul in care trebuie sa faci te sfatuiesc sa nu te gandesti asa mult la durere pentru ca iti induci singura aceasta stare, gandeste-te ca dupa ce vei face aceste injectii te vei simti mai bine.

5 răspunsuri:
| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Multumesc pentru funda.Numai bine!

| str a răspuns:

Nu vrei sa stii crying am facut de mi-au sarit capacele

| Sele a răspuns:

Da eu am facut timp de 2 ani si e dureros :-s

| Geox_5004 a răspuns:

Daa, eu am facut moldamin vreo 6 luni tin minte ca era teroare pentru mine, ma durea ingrozitor, tipam, aproape ca ragusamlaughing nu as mai vrea niciodata sa mai fachappy

| Adrian_Pintea_1994 a răspuns:

Sincer eu fac moldamin, am aslo marit din cauza la o infectie streptococ betahemolitic de grup a, si fac moldamin. Sincer pe mine nu ma doare absolut deloc cel de 1.200.000 ui, chiar imi place dupa ce mi-l da. sunt asa fericit ca e sfant moldaminul.