| Naomi16 a întrebat:

V-ati furisat vreodata la petreceri? V-au prins parintii?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu mi-au placut petrecerile, din banii care ii dau acolo imi iau ceva de calitate pentru mine.

| mona a răspuns:

Da m-am furisat dar am facut-o asa incat nu au simtit nimic[dupa un timp le-am spus]

| wforweirdo a răspuns:

Nu era petrecere, dar cand taica-miu era in Delta, m-am dus de vreo doua ori intr-un bar, seara. Oricum a aflat si nu mi-a facut nimic, nici macar nu m-a intrebat de ce nu i-am zis.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aoleoooo laughing
Cand imi aduc aminte ca pe la 23, 30 m-am furisat din casa, am stat la petrecere pana la ora 5 apoi cand am ajuns acasa m-am trezit cu toate intrarile blocate ( parintii mei au fost informat la telefon de o "prietena" si vroiau sa ma pedepseasca la 19 ani happy
Ce sa-ti spun, frica iti da o energie neinchipuita si la o anexa din casa am putut intra de acolo m-am catarat si am impins vreo doua tigle de acoperis am urcat pe ea, de acolo pe un acoperis din sticla si ca printr-un labirint am ajuns pe o terasa de acolo in pod si din pod am coborit pe scari unde doar o usa m-a despartit de interiorul casei, care era inchis doar cu un carlig, care cu o simpla lovitura din calcaie am deschis fara zgomot.
Faza era ca eram imbracata cu fusta destul de scurta, tocuri, realizezi cum aratau hainele mele dupa aceasta intrare.
Chestia cea mai placuta era cand tata a zis ca ma iarta daca spun secretul cum naiba am putut intra dupa ce el a verificat toate intrarile sa fie bine inchise laughing

| Iubareatzãã a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti buna sa joci intr-un film cu agentul 007 =]] nu ti-a fost frica sau ceva...ca ramai dracu intepenita pe undeva?laughing