| Gween a întrebat:

V-ati gandit vreodata sa va luati viata? in ce momente? si cum ati trecut peste?

Răspuns Câştigător
| pedaladeacceleratie a răspuns:

Da, recunosc, m-am gandit odata sa ma sinucid, din motive personale pe care nu are rost sa le enumar acum.
M-am gandit ca sunt un las daca fac asta, ca fug de ce este greu si m-am convins sa 'raman' daca pot spune asa laughing

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu.Sunt prea lasa pentru astfel de actiunioh go on
In plus viata are planuri mari cu mine si nu am de gand sa o fac sa astepte prea multwinking
Prietenii ma ajuta mult, asta e adevarul.As zice chiar ca ii iubesc dar daca ar auzi asta mi-ar zice ca sunt nebunalaughing
Viata e frumoasa.La naiba, chiar ehee hee

| liveincolors a răspuns:

Eu sunt de parere ca viata este plina de obstacole peste care trebuie sa trecem. Am avut perioade in care toate imi mergeau prost, si se intamplau lucruri rele, dar ma gandeam ca dupa atatea evenimente neplacute, va rasari soarele. Asa e viata. Toti avem parte de suisuri si coborasuri. Asta nu inseamna ca de fiecare data cand avem probleme trebuie sa ne sinucidem.

| Alex_7297 a răspuns:

Când a pierdut Dinamo titlu la Urziceni.Vaaai Doamne...

| mary a răspuns:

Da chiar am incercat eram prea debusolata (aveam rezultate slabe, chiar prea slabe la scoala, ma indragostisem profund de cine nu trebuia, ma certam mereu cu mama, prietenii ma lasasera balta si cazusem intr-o depresie) dar totusi am fost prea laşa si m-am gandit si la pacatul de moarte pe care o sa-l fac.

alex: in timp ce tu iti taiai venele din cauza ca a batut urziceni noi astia dup-aici dadeam bairamwinking

| Clauditza a răspuns:

Da am incercat sa imi bag cutitul in abtomen si apoi am spus''neh ma chinui prea tare sa incerc sa imi tai venele'' da am incercat l adegetu mic cu lama si ma durea atat de tare incat m-am razgandit.

| anca_7959 a răspuns:

Da, m-am gandit. Nu mai stiu ce se intamplase atat de rau, dar si acum trec printr'o faza proasta rau si nu ma mai gandesc la asta. A fost o chestie de moment, care a trecut cand m-am gandit la cate alte lucruri mai am de facut.

| yuyubarbie19 a răspuns:

Nu...este o vorba "Dumnezeu ti-a dat viata el ti-o ia"aici si atent(a) (nu stiu daca esti fata sau baiat asa ca am pun in paranteza) intrebarea asta e cu ketchup tu ii indrumi...eu zic sa nu faceti asta