| ComatoseWine a întrebat:

V-ati pregatit statusurile de inceput de scoala? Eu nu pentru ca eu nu pun statusuri speciale de sarbatori sau evenimente importante.Maine iar vad statusuri gen "Ce bine ca incepe scoala!". Voi v-ati gasit statusurile "scolare"rolling on the floor?

5 răspunsuri:
| crazydee a răspuns:

Neah... nici n-am de gandlaughing

| AnaÎşiSchimbăNumele a răspuns:

Loool, in niciun caz. De ce as face asta? laughing Imi pun statusuri cand vreau, cand am ceva de aratat etc., nu din orice chestie, ca si cum ar fi o obligatie. Probabil ca daca as fi simtit nevoia sa-mi pun la status "ce bine ca incepe scoala", as fi pus. Dar nu, nu mi-am pregatit statusuri (ce aiurea suna).

| ImYourFuckingNightmare a răspuns:

Nuuu! I don't want to see Nici nu ma gandesc! I don't want to see

| TheCrewStyle a răspuns:

Din moment ce ai aparut cu subiectu asta te incadrezi in aceeasi oala cu tipii aia.

| ComatoseWine explică:

Thecrewstyle,am spus doar ceva ce nu imi place asa ca nu ma baga pe mine in aceesi oala cu toti daca nu ma cunosti. Daca nu ai ce face du-te si raspunde la intrebari despre cum sa faci sex, poate ti se par mai interesante.Asa pentru tine si lasa-ma pe mine sa scriu despre cocalari.